کرم لایتنینگ الیت کاسنی

by casny
lightening elite

مراقبت از پوست و حفظ سلامت آن می تواند ، از پیری زودرس پوست و بسیاری از مشکلات و آسیب های پوستی جلوگیری کند . عوامل مختلفی مانند عوامل ژنتیکی ، آلودگی هوا ، تغییر فصل ، شرایط آب و هوایی ، نور آفتاب ، شوینده های نامناسب ، ویژگی های بیولوژیکی و …. می توانند ، بر پوست ما تاثیر گذاشته و باعث آسیب های پوستی مانند ایجاد لک ها ، حساس شدن ، خشکی پوست و …. شوند . یکی از روش های مراقبت از پوست استفاده روزانه از کرم ها جهت ایجاد رطوبت مورد نیاز پوست است . همچنین استفاده از کرم های ضد لک و لایه بردار با از بین بردن لک های پوستی باعث ایجاد خاصیت ارتجاعی پوست و مانع از پیری زودرس پوست می شود . این کرم ها علاوه بر خاصیت درمانی برای از بین بردن لک های پوستی و ایجاد پوستی شفاف ، باعث شادابی ، طراوت و جوان سازی پوست می شوند .

کرم ضدلک و لایه بردار لایتنینگ الیت کاسنی با کاهش لک های ناشی از تابش نور خورشید و لک هایی که با افزایش سن ایجاد می شوند .

باعث درخشندگی و شفافیت پوست شده .این کرم با ایجاد خاصیت ارتجاعی در پوست به جوان سازی پوست کمک می کند . لایتنینگ الیت کاسنی علاوه بر خاصیت لایه برداری ملایم و کمرنگ کننده لک های قهوه ای قابلیت روشن کننده و شفاف کننده پوست را نیز دارد 

استفاده از کرم لایتنینگ الیت کاسنی در مدت زمان کوتاهی می تواند ، لک های پوست را کاهش داده و با ایجاد پوستی یکنواخت باعث شفافیت ، شادابی ، طراوت و جوان سازی پوست شود .

نحوه درمان کرم ضدلک و لایه بردار لایتنینگ الیت کاسنی

استفاده از کرم لایتنینگ الیت کاسنی طی یک دوره درمان بیش از هشت هفته به طور موثری با مهار آنزیم تیروزیناز و جلوگیری از تولید ملانین باعث کاهش رنگدانه هایی از قبیل لکه های آفتاب و لکه های سنی می شود. از ترکیبات اولیه این کرم می توان به هیدروکینون، آربوتین و اسید کوجیک اشاره کرد . که به عنوان لایه بردار ملایم، کمرنگ کننده لک های قهوه ای، روشن کننده ، شفاف کننده ، پوست بوده و استفاده از این کرم در مدت زمان نسبتا کوتاهی باعث جوان سازی پوست می شود .

توجه : کرم لایتنینگ الیت کاسنی برای رنگ آمیزی بیش از حد رنگدانه های مبتنی بر ملانین (لکه های قهوه ای روی پوست) مانند ملاسما و علائم قهوه ای استفاده می شود.

قیمت کرم لایتینگ الیت کاسنی

کرم لایتینگ الیت کاسنی محصول کشور ایران و تولید داخلی با کیفیت برابر با نمونه های خارجی است . قیمت کرم لایتینگ الیت کاسنی نسبت به نمونه های خارجی پایین تر و مناسب تر می باشد .در واقع کرم لایتینگ الیت کاسنی علاوه بر داشتن قیمت مناسب مطابق با توان خرید مصرف کننده ایرانی از کیفیت و تاثیرگذاری بالایی هم برخوردار است .

موارد منع مصرف کرم لایتنینگ الیت کاسنی

مواردی که کرم لایتنینگ الیت کاسنی نباید استفاده شود :

در صورت داشتن بیماری ویتیلیگو ، ملانوما یا ملانومای مشکوک ، در حاد شدن در عفونت یا اگزما پوست ، درماتیت محیطی (در بهبود پوست اطراف دهان) ، روزاسه
در دوران بارداری یا شیردهی
کودکان زیر 12 سال
در صورت ابتلا به بیماری کلیوی
در صورت داشتن هرگونه عفونت پوستی مانند زخم سرما ، آبله مرغان ، عفونتهای قارچی و باکتریایی
در صورت داشتن حساسیت به مواد تشکیل دهنده کرم
توجه : نکاتی مهم در خصوص استفاده از کرم لایتنینگ الیت کاسنی
ناحیه تحت درمان باید از نور خورشید محافظت شود . توصیه می شود ، هنگام مصرف لایتینگ الیت کاسنی از اس پی اف 30 یا بیشتر نیز هم زمان استفاده شود .
در صورت قصد مسافرت به خارج از کشور و مناطق آفتابی ،توصیه می شود ، یک هفته قبل از عزیمت از کرم استفاده شود .
از تماس کرم با غشاهای مخاطی ، چشم ، دهان و بینی خودداری نمایید .
ترتینوئین ممکن است ، جذب سایر درمانهای پوستی را افزایش دهد . لازم است ، درمان ها را طبق توصیه های تخصصی پزشک انجام دهید .

روش مصرف کرم لایتنینگ الیت کاسنی :

کرم را در شب به صورت یک لایه نازک در ناحیه آسیب دیده بمالید .برای جلوگیری از تحریک و ایجاد حساسیت از مصرف زیاد کرم خودداری کنید .

در شروع درمان مقدار کمی از کرم را در اوایل شب بر روی ناحیه مورد نظر بمالید .و به تدریج استفاده را برای شب های بعد افزایش دهید . تا پوست شما کم کم به کرم عادت کند .
قبل از استفاده مجدد کرم اجازه دهید ، هر گونه سوزش برطرف شود.
از مصرف بیش از سه ماه کرم خودداری کنید . مصرف لایتنینگ الیت کاسنی بیش از سه ماه ، خطر عوارض جانبی کرم را افزایش می دهد .

عوارض مصرف بیش از حد کرم لایتنینگ الیت کاسنی

ایجاد سوزش موضعی ، خستگی و تحریک پذیری پوست به صورت موقت
استفاده طولانی مدت می تواند ، باعث نازک شدن پوست و قرمزی مداوم پوست شود .
استفاده طولانی مدت می تواند باعث ایجاد هر دو علائم رنگ پریده و نشانه های تیره روی پوست شود .
در صورت ظهور اثرات ناخواسته با پزشک معالج تماس بگیرید .

.