کرم لایتنینگ پلاس کاسنی

by casny
lightening plus

اختلالات رنگدانه اي پوست که کرم لایتنینگ پلاس کاسنی به درمان آن می پردازد .

داشتن پوست شفاف و با طراوت علاوه بر افزایش زیبایی چهره ، باعث جوان تر دیده شدن و افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود  .در حالی که اختلالات رنگدانه ای پوست که در اثر عواملی مانند تغییر غیر یکنواخت رنگدانه ها در پوست ایجاد می شوند . تاثیرات منفی در زیبایی پوست دارند . استفاده از کرم لایتینگ پلاس کاسنی  به دلیل داشتن ترکیباتی مناسب ، اختلالات رنگدانه ای پوست را درمان کرده و با از بین بردن لک های روی پوست و جلوگیری از برگشت لک ها می تواند ،جوانی ،طراوت ، شادابی و شفافیت را  به  پوست شما باز گرداند .

تغییرات رنگ پوست باعث ایجاد مشكلات روحی و اجتماعی و پایین آمدن اعتماد به نفس افراد می شود . و در درازمدت  می تواند ، موجب افسردگی یا تاثیر گذاری بر روی فعالیت های شغلی نیز شود. از این رو شناخت علل این اختلالات رنگدانه ای و درمان صحیح آنها بسیار مهم است . بطور کلی اختلالات رنگدانه ای پوست  در اثر عواملی مانند توزیع غیر یکنواخت رنگدانه ها در بخش هاي مختلف پوست و نیز کاهش و یا افزایش بیش از حد تولید رنگدانه ایجاد می گردد . که با بروز انواع عوارض ونشانه هاي پوستی همراه است.

لک ها

لک ها ها اکثرا به صورت دایره یا بیضی شکل  بر روی پوست ظاهر می شوند .  و معمولا عواملی مانند افزایش سن و قرار گرفتن در معرض نور آفتاب میزان و شدت بروز آن ها را بیشتر می کند .

کک و مک

ایجاد کک و مک (فریکل) یکی از مشکلات پوستی ناشی از اختلالات رنگدانه اي می باشد . کک و مک ها نمایی به صورت لک دارند . ولی با این تفاوت که به نسبت آن ها از رنگ روشن تری برخوردار می باشند. پوست های روشن ، موهای بلوند و یا قرمز بیشتر مستعد ابتلا به این حالت هستند .

هایپرپیگمنتاسیون

بعضی بیماري هاي پوستی ناشی از اختلالات رنگدانه اي در اثر افزایش تولید و یا تراکم رنگدانه ها در بخش هاي خاصی از پوست بوجود می آید . که با نام هایپرپیگمنتاسیون شناخته میشوند. حاملگی، مصرف داروهاي ضد بارداري، افزایش سن ، قرارگرفتن بیش از حد در معرض تابش نور خورشید و مصرف بعضی از داروها از مهمترین عوامل ایجاد این نوع اختلالات هستند . علاوه براین عواملی دیگر مانند آسیبهاي پوستی ، جاي زخم و جوش ، لیزر درمانی ، اپیلاسیون و لایه برداري پوستی نیز می تواند ، سبب بروز علائم ناشی از هایپرپیگمتناسیون گردد .

ملاسما

در بیماري پوستی ملاسما (کلوآسما) یا ماسک حاملگی که در دوران بارداري بسیار شایع است ، اختلالات هورمونی سبب بروز لک هاي متعدد به رنگ قهوه اي روشن تا تیره در صورت ، به ویژه در قسمت گونه ها، پیشانی، بینی، لب بالا و چانه می شود .

لنتیگو سنی

در اثر افزایش سن و نیز قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید بیماري پوستی به نام سولار لنتیگو یا لنتیگو سنی ایجاد می شود . که در اثر افزایش تولید ملانین ، لکهاي تیره بر روي پوست بویژه پوست دست، صورت و ساعد ایجاد می شود .

ویتیلیگو

در بیماري پوستی به نام ویتیلیگو، در اثر عدم تولید و یا تخریب رنگدانه در بخشهاي خاصی ازپوست، لکهاي سفید در نواحی مختلف بدن ظاهر می شوند .

آلبینیسم

در بیماري هاي پوستی دیگر مانند آلبینیسم که یک بیماري ارثی محسوب میشود، به علت عدم تولید آنزیم تیروزیناز و به تبع آن تولید رنگدانه در پوست، رنگ پوست و موهاي بیمار سفید بوده، شبکیه چشم به نور خورشید حساس است و مبتلایان مشکل دید در روز پیدا می کنند  .همین طور احتمال آفتاب سوختگی در این بیماران  بسیار زیاد است .

درمان اختلالات رنگدانه اي پوست توسط کرم لایتنینگ پلاس کاسنی

از آنجا که افزایش تولید رنگدانه هاي پوستی سبب ایجاد لکهاي تیره بر روي پوست می شوند . درمان این ضایعات پوستی تنها ازطریق مهار آنزیم تیروزیناز و جلوگیري از تولید ملانین امکان پذیر است . از مهمترین و متداولترین ترکیبات مورد استفاده در کرم لایتنینگ پلاس کاسنی برای درمان اختلالات رنگدانه ای  می توان به هیدروکینون، آربوتین و اسید کوجیک اشاره کرد .که تا حدودي و بصورت نسبی امکان جلوگیري از تولید ملانین را داشته ، اگرچه استفاده از آنها در بعضی موارد سبب ایجاد التهابات و حساسیت هاي پوستی، پوسته پوسته شدن و اریتما میگردد.

هیدروکینون ها

 هیدروکینون یکی از مهم ترین، اصلی ترین و قوی ترین عناصر ضد لک است  . که با جلوگیری از تولید ملانین در پوست به درمان اختلالات رنگدانه ای پوست کمک می کند .

اسید کوجیک

این اسید نیز خاصیت ضد لکی داشته و آنزیم های تیروزیناژ را مهار می کند . که منجر به جلوگیری از تولید ملانین می شود .

آربوتین

 عنصر آربوتین نیز یک مهار کننده بسیار عالی ملانین است . که می تواند جایگزین خوبی برای هیدروکینون ها باشد .

با توجه به موارد یاد شده و تاثیرات منفی اختلالات رنگدانه اي و لک هاي تیره ناشی از آن بر زیبایی و جوانی  پوست ، استفاده از ترکیبات موثر در کرم لایتنینگ پلاس کاسنی با  جلوگیري از افزایش تولید ملانین منجر به درمان اختلالات رنگدانه ای  و از بین بردن  لک های پوستی در مدت زمان کوتاه شده و از برگشت این لک ها نیز جلوگیری می کند .

مزایای کرم لایتنینگ پلاس کاسنی

کرم لایتنینگ پلاس کاسنی مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده  و بدون عوارض جانبی به ترمیم پوست شما و رفع لک های پوستی کمک می کند .

استفاده از کرم لایتنینگ پلاس کاسنی در مدت زمان کوتاهی شما را به نتیجه دلخواه می رساند . و درخشندگی ، شادابی و جوانی را به پوست شما باز می گرداند .

 درمان اختلالات رنگدانه اي پوست توسط کرم لایتنینگ پلاس کاسنی بدون بازگشت بوده اما رعایت تداوم استفاده از این محصول ضرورت دارد .

قیمت کرم لایتنینگ پلاس کاسنی

کرم لایتنینگ پلاس کاسنی محصول کشور ایران و تولید داخلی با کیفیت برابر با نمونه های خارجی  است . بنابراین قیمت کرم لایتنینگ پلاس کاسنی نسبت به نمونه های خارجی پایین تر و مناسب تر می باشد .در واقع کرم لایتنینگ پلاس کاسنی علاوه بر داشتن قیمت مناسب مطابق با توان خرید مصرف کننده ایرانی از کیفیت و تاثیرگذاری بالایی هم برخوردار است . 

روش مصرف کرم لایتنینگ پلاس کاسنی

توصیه می شود . به دلیل ترکیبات خاص استفاده شده ، مصرف کرم لایتنینگ پلاس کاسنی تحت نظر پزشک و به طریق زیرانجام شود : ابتدا صورت خود را بشویید . مقداری از کرم لایتنینگ پلاس کاسنی را روي لکهاي قهوه اي وتیره پوست  وسایرقسمت هاي مورد نیاز بمالید . و از ماساژ دادن آن خودداري کنید.(جهت جلوگیري از افزایش تولید رنگدانه ملانین و لک هاي پوستی ناشی ازآن ، ازمالش شدید کرم بر روي پوست خودداري فرمائید .) برای حصول به نتیجه دلخواه ، استفاده از این محصول به مدت 8 تا 12 هفته توصیه می شود  . به منظور جلوگیري از بروز لک هاي پوستی ناشی از تابش نور خورشید ، استفاده از کر م هاي ضدآفتاب همراه با مصرف این محصول ضروري است . اختلالات رنگدانه اي پوست که کرم لایتنینگ پلاس کاسنی به درمان آن می پردازد . با اثر بخشی در مدت زمان کوتاه و از بین بردن لک های پوستی و بدون بازگشت مجدد آن ها  ، شادابی و جوانی را برای پوست شما به ارمغان می آورد . (منبع : تحقیقات میدانی و بالینی لایتنینگ پلاس کاسنی)